Dawniej luksusowe apartamenty można było wynająć w hotelach. Musiały mieć cztery i więcej gwiazdek i wtedy znajdowaliśmy coś odpowiedniego dla siebie. Cena niestety była wtedy bardzo wysoka, dlatego nie wszyscy mogli sobie na taki luksus pozwolić.

Dzisiaj jest znacznie łatwiej, bo powstają apartamenty w Zakopanem, które są tanie, dlatego coraz więcej osób się nimi interesuje. Firm Giewont Apart Hotel to dowód na to, że można postawić coś luksusowego, ale nie trzeba za to brać zaraz tysięcy złotych za każdy dzień. Apartamenty najdroższe są w Sylwestra, ale weźmy pod uwagę to, że można pojechać tam w wiele osób i rozłożyć wszystkie koszty. Rozwiązanie na pewno jakieś znajdziemy, a Zakopane jest tak wyjątkowym miejscem, że każdy raz w roku powinien tam spędzić, chociaż kilka dni. Poczujemy ten klimat, odetchniemy trochę od problemów, z jakimi się borykamy. Same zalety mamy z takiego wyjazdu, dlatego trzeba tam się wybrać.

Jaki apartament wybrać?
Można postawić na numer 012. Mamy wtedy apartamenty, który ma jedną sypialnie i salon. To oznacza, że w sypialni miejsce do spania mają dwie osoby, ale jeśli trzeba to na kanapie w salonie również mogą spać dwie osoby. Można będzie korzystać z tarasu, dzięki czemu będziemy jeszcze bliżej gór. Nasz widok na pewno będzie piękny, bo obiekt został tak wybudowany żeby dawać jak najwięcej radości. W tym przypadku taras wychodzi na Giewont. Dla osób, które korzystają z tego apartamentu przewidziane jest jedno miejsce w garażu podziemnym. Ma to znaczenie zwłaszcza w okresie zimowym, bo samochód jest bezpieczny i w każdej chwili możemy nim wyjechać. To wszystko jest wliczone w cenę, która jest naprawdę bardzo atrakcyjna.

Zależna jest od tego czy jesteśmy w Zakopanem w sezonie wysokim czy poza sezonem. Informacje na temat cen znajdziemy na stronie ApartHotel Giewont. Można będzie od razu sprawdzić czy obiekt w terminie, który nas interesuje ma wole miejsca. Spieszmy się, bo te apartamenty są wynajmowane na bieżąco i mało, kiedy jest wolne miejsce.