Czasami trzeba odstać kilka godzin żeby wjechać kolejką na Gubałówkę, ale naprawdę warto. Jeśli kochamy te piękne widoki to będziemy zadowoleni, że się tam pojawiliśmy. Jeśli pogoda sprzyja i nie ma śniegu to można wejść albo wjechać samochodem na Gubałówkę, ale nie zawsze jest to możliwe.

W takiej sytuacji trzeba będzie się zastanowić nad tym czy wjechać na górę czy nie. Jeśli kolejka jest bardzo długa to można wyznaczać osoby, które będą stały i na bilety czekały. Na górze można zjeść pyszne jedzenie, ale można również pobawić się w parku linowym albo można zjechać na torze grawitacyjnym.

Bez względu na to czy jedziemy latem czy zimą to będą tam dla nas atrakcje. Zimą można skorzystać z nart, a latem można wsiąść na quady. Zawsze znajdzie się taka atrakcja, jaka jest dla nas najlepsza. Możemy miło spędzić czas samotnie, we dwoje, a nawet z całą naszą rodziną. Właśnie, dlatego Zakopane tak mocno przyciąga turystów, bo każdy znajduje tutaj coś dla siebie. My na Gubałówce będziemy zachwyceni widokami chyba, że będziemy mieć pecha i będzie mgła.

Wybór miejsca noclegowego

Osoby, które kochają drewno powinny wybrać sobie właśnie taki nocleg w drewnianym domku. Domki są bardzo dobrze wyposażone, czyli mają Internet, telewizję, miejsce do parkowania. Składają się bardzo często z dwóch poziomów, a z okna rozpościera się piękny widok na Tatry. Można wybierać różne lokalizacje, dlatego na pewno znajdziemy coś dla siebie. Sam widok tych domków powoduje u nas mnóstwo radości, a jeśli jeszcze wejdziemy do środka to się w nich zakochamy. To, dlatego trzeba będzie wynająć taki domek, chociaż na kilka dni i przekonać się jak to jest mieszkać w góralskim domku. Ofertę z domkami znajdziemy na stronie góralskie domki Zakopane. Mamy tutaj mnóstwo domków do wyboru, dlatego trzeba sprawdzić, który z nich jest wolny w tym terminie, który nas interesuję. Nie jest to wcale łatwe, bo w Zakopanem właśnie takie domki są wynajmowane, jako pierwsze, dlatego trzeba się naprawdę spieszyć.