Jest to najlepszy model suchego skafandra na rynku, który został wykonany z bardzo cienkiej powłoki. Jest to kombinezon wysokiej, jakości przeznaczony dla bardziej zaawansowanych nurków. Ma wiele potrzebnych funkcji, dzięki którym schodzenie pod wodę będzie o wiele łatwiejsze.

Zastosowanie materiału oddychającego było bardzo dobrym pomysłem. Dzisiejsza technologia na to właśnie pozwala, a jeszcze nie tak dawno tylko wojsko mogło z tego korzystać. Wszystko się zmienia, dlatego nurkowie mają coraz nowocześniejsze rozwiązania, które gwarantują im bezpieczeństwo oraz komfort podczas nurkowania. Połączenie włókien nylonu pozwala właśnie na odprowadzanie wilgoci z naszego ciała. Szwy są wodoszczelne tak samo jak zamek przedni. Mamy tutaj do dyspozycji dwie kieszenie cargo oraz lekkie buty i niebieskie szelki. W takim skafandrze będzie nam ciepło, sucho i oczywiście bardzo wygodnie. Wygoda na pewno ma dla każdego nurka bardzo duże znaczenie i trzeba na to zwracać szczególną uwagę.

Profesjonalny skafander dla nurków

W kombinezonie zamontowano wysokiej klasy zawory Si-Tech, co daje nam bezproblemową kontrolę nad przepływającym powietrzem. Zamek błyskawiczny z przodu jest ukośny, metalowy. Został tak skonstruowany żeby można było go samodzielnie zapinać. W zestawie mamy dołączone obuwie półsztywne, które ma cieńszą podeszwę. To daje nam lepszą wydajność po założeniu płetw, ale również większy komfort. Mamy również paski na rzepy, które pozwalają na dopasanie obuwia do swoich nóg.

 

Wybierając ten kombinezon mamy pewność, że jest to oferta spełniają wszytki nasze oczekiwania. Atrakcyjna cena za kombinezon tym bardziej zachęci profesjonalistów do wybrania tego modelu. Specyfikacja kombinezonu jest znacznie bardziej obszerna i można o niej poczytać na stronie http://www.bestdivers.pl/sklep/evertech-dry-breathbale-scubapro-oddychajacy/. Trudno będzie znaleźć coś bardziej komfortowego w tak bardzo przystępnej cenie, dlatego taka oferta każdego nurka na pewno będzie w stanie zainteresować.