Musimy mieć inspektora budowlanego na budowie, bo tego wymaga prawo. Trzeba tylko polegać na kimś, kto rzetelnie podchodzi do swojej pracy. My nie chcemy kogoś, kto raz na jakiś czas pojawi się na budowie żeby podpisać dokumenty i tak naprawdę nie wie, co się tam dzieje.

Nie sprawdza czy budowa jest prowadzona zgodnie z normami BHP i czy wszystkie etapy są prowadzone wedle dokumentami. My płacimy i mamy swoje wymagania, dlatego to musi być ktoś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Każdy etap budowy powinien być nadzorowany, bo wtedy wiadomo czy się to zgadza z dokumentami, jakie zostały dołączone do budynku. Jeśli wszystko jest dobrze to jest robiony odbiór i dalej można będzie rozpoczynać dalsze prace. Inspektor budowlany na tym wszystkim bardzo dobrze się zna, dlatego nie ma z tym żadnego problemu. Na pewno nam pomoże przejrzeć przez wszystkie etapy inwestycji tak żeby budynek powstał szybko, ale i żeby spełniał wszystkie określone normy.

Pomoc inspektora budowlanego na naszej budowie


Inspektor w rzetelny i profesjonalny sposób jest w stanie doradzać i pomagać przy organizacji poszczególnych etapów budowy. Jest w stanie doradzać w zakresie aktualnych technologii oraz zastosowania nowoczesnych materiałów. Kierownik budowy to osoba, która zna się na swojej pracy bardzo dobrze, a my z jego wiedzy jesteśmy w stanie skorzystać. W ten sposób uzyskamy najlepsze efekty i co ważne nasza budowa będzie szła zgodnie z planem. Tym bardziej ma to dla nas znaczenie, jeśli trzymają nas terminy i nie ma czasu nawet na kilka dni zwłoki. Warto, zatem skorzystać z pomocy kogoś, kto się na tej pracy zna najlepiej jak to tylko jest możliwe. Wybrany przez nas nadzór budowlany Małopolska jest w stanie dostosować się do potrzeb, jakie mamy. Wysyłają kogoś obeznanego w tej tematyce i my na tym wiele możemy zyskać. Właśnie na tym nam zależy. Budowa ruszy z miejsca i będzie prowadzona a nadzorem na wszystkich jej etapach. Właśnie tego oczekujemy po profesjonalnej firmie od nadzoru budowlanego.