Na chwilę chociaż uciec od rzeczywistości i udać się w takie miejsce, w którym nie istnieje pojęcie czasu, w którym panuje pełna beztroska.

To jest jak najbardziej możliwe w środku wielkiego miasta, a konkretnie rzecz ujmując mówimy o polskiej stolicy, mówimy o Warszawie. To w niej mamy do czynienia z takim niezwykłym miejscem, jakim jest klubokawiarnia o nazwie Tam i z powrotem. Sama nazwa bardzo właściwie oddaje charakter owego miejsca, gdyż to właśnie tu na ścianach wiszą obrazy, fotografie z różnych bardzo egzotycznych miejsc na całym świecie, to tutaj można posłuchać opowieści z niezwykłych wypraw dokonywanych przez różnych ludzi. Jak najbardziej warto tutaj wejść, jak najbardziej również warto to miejsce zarezerwować jeżeli planujemy organizację jakiegoś spotkania biznesowego, jeśli planujemy jakąś prelekcję z podróży.

W lokalu mamy do dyspozycji dwie sale, a wybór tej odpowiedniej zależy od tego, ilu osób się spodziewamy i co chcemy podczas danego spotkania zrobić.

Jeśli chcemy pokazać zdjęcia, jeśli chcemy poprowadzić prelekcję, to lepiej jest wybrać większą salę, w której mamy profesjonalny projektor multimedialny i tym samym jakość owego spotkania jest większa. W owej większej sali można również uzyskać większy komfort spotkania, ponieważ mamy tam zwyczajowo umieszczone specjalne pufy oraz hamaki. W przypadku, gdy mamy do czynienia z większą ilością osób, stawiane są stoły i krzesła, ale przy małej ilości osób jak najbardziej można pozostać przy owych hamakach oraz pufach, co zapewnia nam bardzo wysoki komfort takiego spotkania.

Koszt wynajęcia jednej z sal lub też całego lokalu na potrzeby jakiegoś spotkania nie jest bardzo wygórowany i jest on wyszczególniony na stronie internetowej wynajem kawiarni Tam-Cafe.pl, dzięki której możemy dowiedzieć się także znacznie większej ilości szczegółów na temat tego miejsca i jego oferty. Naprawdę warto jest zapoznać się z owymi szczegółami, a nadto także warto jest po prostu to miejsce odwiedzić niezależnie od tego czy chcemy go wynająć, czy też niekoniecznie.