Analiza jest bardzo ważna, bo tylko wtedy znajduje się wady i zalety danej oferty. Nie musimy tego robić sami. Wystarczy zgłosić się do doradcy finansowego 1ekspert, a on wszystkim się zajmie.

Jest to człowiek, który doradzaniem zajmuje się od bardzo dawna. Ma duże doświadczenie i wiele kontaktów w bankach, z których będziemy chcieli otrzymać kredyt. Dla nas oznacza to tylko same zyski, a zatem zastanówmy się nad tym czy chcemy sami ryzykować szukanie kredytu? Nie ma to przecież sensu. Wiele osób popełniło ten błąd i dzisiaj muszą z tym żyć. Płacą kredyty i tracą na tym bardzo dużo. Analizowaniem kredytów hipotecznych przez kogoś z bardzo dużym doświadczeniem jest bardzo ważne i daje same zyski dla nas wszystkich. Wystarczy szybko się z doradcą skontaktować. Powie nam, jakie dokumenty należy przynieść. Na pierwszym spotkaniu będzie można sprawdzić te dokumenty, dowiemy się przy okazji, na jaki kredyt można liczyć.

Co jeszcze?

Jeśli widzimy, że to nam się opłaca i kwota jest odpowiednia to teraz doradca finansowy będzie mógł zacząć sprawdzać konkretne oferty. Tych ofert jest naprawdę bardzo dużo, bo aż trzydzieści. Różne banki, równe warunki, a to wszystko sprawdzi nam ktoś, kto się na tym zna. Podpiszemy stosowane wnioski, a po otrzymaniu dokumentów z banku doradca finansowy będzie je sprawdzał. Znajdzie wszystkie złe zapiski i będzie je negocjował. Takie usługi są nam bardzo potrzebne, bo przez to, co znajduje się w umowie, a czego nie zrozumieliśmy wiele osób płaci bardzo dużo pieniędzy. Doradca finansowy nie zostawi nas samych aż do momentu podpisania wszystkich dokumentów i uruchomienia kredytu. Wtedy to bank będzie płacił mu prowizje za załatwienie sprawy. My nie musimy za nic płacić, dlatego trzeba już teraz skontaktować się ze specjalistom od kredytów. Oferta znajduje się na stronie pod linkiem – kredyt hipoteczny Kraków. Lepszej oferty, która spełnia wszystkie nasze wymagania na pewno nie znajdziemy. Trzeba stawiać na kogoś sprawdzonego, kto przedstawi nam najkorzystniejszą ofertę.